logo - DME

Jazyková škola v Žiline Sarja je
licencovaná partnerská škola DME

Ul. Antona Bernoláka 51
Dom odborov
010 01 Žilina
0907 308 998
sarja@sarja.sk

TOEIC ® test - prípravný kurz

logo - TOEIC ®

TOEIC ® test (Test of English for International Communication) - najčastejšie vykonávaná skúška z anglického jazyka v pracovnom prostredí, uznávaná vo viac ako 10 000 firmách, korporáciách a akademických inštitúciách po celom svete. Certifikát TOEIC ® zvýši hodnotu vášho životopisu a pomôže vám zvýrazniť sa na medzinárodnom trhu práce.

Educational Testing Service (ETS), autor skúšok TOEIC ® a TOEFL ®, je svetovým lídrom v oblasti hodnotenia jazykových znalostí vo vzdelávaní a v biznise s viac ako 60 ročnou tradíciou. Nástrojmi ETS sú svetovo známe certifikáty, ktoré sú zárukou objektívneho hodnotenia.

Certifikát TOEIC ® Listening a Reading je už viac ako 30 rokov nástrojom hodnotenia v pracovnom prostredí.

TOEIC ® Listening a Reading je dvojhodinová skúška v podobe testu. Forma testu spočíva vo výbere správnej odpovede na karte s odpoveďami. Otázky sú založené na autentických situáciách zo sveta práce a týkajú sa o. i. obchodných stretnutí, rozhovorov a výpovedí, ako aj cestovania. Test je rozdelený na dve časti:

  1. Listening Comprehension - 45 minút - 100 otázok – interpretácia fotografií, krátke dialógy, rozhovory, výpovede, práca a súkromný život.
  2. Reading Comprehension – 75 minút – 100 otázok – dopĺňanie viet, práca s textom, spájanie faktov a informácií.

Výsledky skúšky sú hodnotené na škále 10-990 bodov, vďaka čomu je skúška vždy zvládnutá. Výsledok dostanete v podobe bodov, ako aj formou opisu svojich schopností v súlade so stupnicou Rady Európy CEF (hodnotené úrovne A1 až C2).

A1: 120-220 bodov
A2: 225-545 bodov
B1: 550-780 bodov
B2: 785–940 bodov
C1: 945–990 bodov

Viac o teste na www.etsglobal.org

TOEIC Bridge™

TOEIC Bridge™ je certifikát zo všeobecného anglického jazyka pre osoby na začiatočných úrovniach spôsobilosti. Je to skúška z porozumenia počutému a čítanému textu, určená pre osoby od začiatočnej po stredne-pokročilú úroveň. Test TOEIC Bridge™ meria znalosť anglického jazyka na úrovniach od A1 po B1 (podľa rámca CEF).

Test trvá 1 hodinu a je rozdelený na dve časti:

  1. Listening Comprehension / Posluch- 25 minút - 50 otázok
  2. Reading Comprehension / Čítanie – 35 minút – 50 otázok

Výsledky skúšky sú hodnotené na škále 20-180 bodov, vďaka čomu je skúška vždy zvládnutá. Výsledok dostanete v podobe bodov, ako aj formou opisu svojich schopností v súlade so stupnicou Rady Európy CEF (hodnotené úrovne A1 až B1).

A1: 92+ bodov
A2: 134+ bodov
B1: 170+ bodov

Viac o teste na www.etsglobal.org

logo - DME

Jazyková škola v Žiline Sarja je
licencovaná partnerská škola DME

NOVÉ KURZY

Nové kurzy angličtiny sa otvárajú každý mesiac. Do prebiehajúcich kurzov môzete nastúpiť kedykoľvek, pričom platíte len zostávajúci počet hodín.

BEZPLATNÁ HODINA

Ponúkame bezplatné ukážkové hodiny počas celého roka. Objednať sa môžete telefonicky alebo emailom.

ZĽAVY

Zľava 10% pre Vás za každého študenta, ktorého privediete so sebou a zapíše sa na kurz angličtiny.*
* Plati pre DME dospelí

E-LEARNING

Vyskúšajte si E-learning kurz